Zmarła śp. Magdalena Piekut, była dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Łapach

wtorek, 16 lipiec 2019

Dnia 14 lipca w wieku 42 lat zmarła śp. Magdalena Piekut. Magda była naszą koleżanką. Pracowała w Urzędzie Miejskim w Łapach w latach 2008 - 2012.

Następnie, do 2016 r. była zatrudniona w Zakładzie Usług Komunalnych, a po likwidacji samorządowego zakładu budżetowego i po jego przekształceniu, do sierpnia 2018 r. - w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Łapach. W latach 2012 - 2015 pełniła obowiązki dyrektora Zakładu Usług Komunalnych w Łapach.

Śp. Magda Piekut osierociła troje dzieci.

Składamy wyrazy współczucia pogrążonej w smutku Rodzinie.


 Uroczystości pogrzebowe

 Wyprowadzenie Ciała z Domu Pogrzebowego i Msza Świeta w kosciele pw. Św. Krzyża w Łapach we wtorek, 16 lipca, o godz. 15.30.

Po Mszy Świętej Ciało zostanie pochowane na cmentarzu w Łapach.

W związku z pogrzebem śp. Magdaleny Piekut Rodzina prosi, aby zamiast kwiatów złożyć ofiarę na rzecz: Hospicjum "Dom Opatrzności Bożej" w Białymstoku przy ul. Sobieskiego 1. Puszka wystawiona będzie przy trumnie.