Dni Łap: Zaśpiewała Halina Mlynkova. Exaited i Side off Band porwały do tańca

wtorek, 18 czerwiec 2019

Za nami ponad tydzień intensywnego świętowania tegorocznych Dni Łap. Rekordową publiczność zgromadziła VII Ogólnopolska Wystawa Makiety Modułowej „Kolej w miniaturze”,  która w poprzedni weekend otwierała święto miasta. Mnóstwo osób odwiedziło festyn przed Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej z okazji 20-lecia funkcjonowania Świetlicy Socjoterapeutycznej „ŚWIAT W KOLORACH”.  A w minioną niedzielę (15 czerwca) koncert Haliny Mlynkovej zgromadził prawdziwe tłumy. 

Publiczność znakomicie bawiła się przy muzyce Exaited i Side off Band. Było wesoło i dowcipnie za sprawą show z komendantem, czyli aktorem Andrzejem Zaborskim. Na scenie mogliśmy podziwiać również naszych łapskich artystów. Swoje taneczne umiejętności zaprezentował zespól Flejwunia Kids. Muzycznie uświetniły imprezę dzieci i młodzież z Ogniska Muzycznego oraz chór Łapskie Nutki. Na niedzielnym festynie nie zabrakło konkursów i atrakcji dla najmłodszych mieszkańców. Po raz pierwszy w tym roku odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci na uporządkowanym stawie przy stadionie miejskim. Mieszkańcy podczas festynu mogli także skorzystać z porad zdrowotnych i bezpłatnych badań oferowanych przez personel szpitala powiatowego w Łapach. Na miejscu obecna była m.in. dietetyczka. Przy okazji dobrej zabawy wszyscy chętni, aby nieść pomoc innym,  mieli możliwość zarejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego. Akcję na stadionie miejskim w Łapach przeprowadziło ogólnopolskie stowarzyszenie, Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Ratownictwa Specjalistycznego Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce. Tego niedzielnego dnia najważniejsza była jednak dobra zabawa.

Dni Łap 2019: VII Ogólnopolska Wystawa Modułowej Makiety "Kolej w miniaturze - Łapy 2019" - galeria zdjęć

Dni Łap 2019: 20-lecie Świetlicy Socjoterapeutycznej "Świat w Kolorach" - galeria zdjęć