Dni Łap 2019: Zarejestruj się jako dawca szpiku kostnego

środa, 12 czerwiec 2019

Podczas Dni Łap w niedzielę (16 czerwca) wszyscy chętni, aby nieść pomoc innym, będą mieli możliwość zarejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego. To nic nie boli, nic nie kosztuje a może pomóc uratować ludzkie życie. Akcję na stadionie miejskim w Łapach przeprowadzi ogólnopolskie stowarzyszenie, Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Ratownictwa Specjalistycznego Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce.

Pomaganie mamy we krwi i choćby

 nie wiem jak wielki byłby to płomień,

 tego pożaru nie da się ugasić

Naszym głównym celem jest propagowanie idei dawstwa szpiku oraz rejestracja potencjalnych dawców dla Ośrodka Dawców Szpiku MEDIGEN.

Swoje główne działania realizujemy poprzez liczne pokazy i udział w imprezach sportowo- pożarniczych. Poprzez wolontariat łączymy pasję, chęć pomocy innym i propagowanie walki z białaczką. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zasilić nasze szeregi i nieść pomoc razem z nami.

Ochotnicza Straż Pożarna

Grupa Ratownictwa Specjalistycznego

Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce