W Mikołajki ubieramy miejską choinkę

środa, 05 grudzień 2018

Tradycyjnie w Mikołajki (czwartek, 6 grudnia) będziemy ubierać miejską choinkę. Na bożonarodzeniowym drzewku zawisną ozdoby wykonane własnoręcznie przez mieszkańców. Uczniowie szkół mieli możliwość udziału w konkursie na "Najładniejszą ozdobę choinkową". W trakcie mikołajkowej imprezy na Placu Niepodległości w Łapach konkurs zostanie rozstrzygnięty i poznamy zwycięzców. Serdecznie zapraszamy.

Okazały świerk od wtorku stoi w centrum Łap. Choinkę, podarowaną miastu przez Państwa Falkowskich z ulicy Płonkowskiej, ustawili na Placu Niepodległości strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Łapach i Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapach.

W czwartek 6 grudnia podczas mikołajkowej imprezy m.in. będzie można sfotografować się z Mikołajem, zawiesić ozdoby na choince, udekorować pierniczki. Poznamy również zwycięzców konkursu na "Najładniejszą ozdobę choinkową".

Serdecznie dziękujemy za pomoc w ustawieniu choinki: strażakom z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Łapach i Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapach oraz Panu Andrzejowi Owczarczukowi za udostępnienie cieżarówki ze specjalnym podnośnikiem. Specjalne podziękowania za przekazanie miastu choinki przekazujemy również Państwu Falkowskim.