Nabór do Klubu MPower Cheer

piątek, 30 sierpień 2019

Jeśli
- jesteś dziewczyną w wieku 7 - 14 lat
- nie masz pomysłu na aktywność sportową na nadchodzącą jesień i zimę
- lubisz gimnastykę, taniec, masz poczucie rytmu

zapraszamy cię do nowo tworzonego Klubu MPower Cheer na zajęcia z gimnastyki, akrobatyki i tańca dla początkujących cheerleaderek.

To zupełnie nowy projekt i nowa propozycja aktywności sportowej dla dziewcząt z terenu miasta i gminy Łapy. To także próba stworzenia wspaniałego dopingu dla naszych łapskich drużyn sportowych wszystkich dyscyplin.

Pierwsze zajęcia startują już 12 wrzesnia i na razie będą odbywały się na sali fitness MPower Gym & Fitness, Łapy ul. Nilskiego-Łapińskiego 29 w każdy poniedziałek i środę o godz.  15.30. Będą je prowadzić profesjonalni instruktorzy ze Studia Tańca Kadryl, którzy prowadzą m.in. Jaga Girls - Cheerleaders Białystok !

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Łapy.